Denizli’de 3 kuşaktır devam eden ticari hayatımız 1959 yılında Bayramyeri Kaleiçi’nde Özgören Ticaret olarak başlamıştır. 1991 yılında hırdavat malzemeleri tedarikçisi olarak devam eden firmamız 2000’li yılların başlarında bugünkü kurumsal kimliğini kazanarak Özgören Hırdavat Yapı Market İnşaat San. Tic. Ltd. Şti. adını almıştır.

2002 yılına geldiğimizde Yapı Market bünyesine SIEMENS ve SILVERLINE bayiliği de katarak faaliyet gösteren firmamız, beyaz eşya ve ankastre sektörüne giriş yapmıştır. 2020 yılında FRANKE ankastre-evye bayiliğini de alarak sektörde önemli bir yere ulaşmıştır.

Firmamız 2017 yılına, tarihinin köklü değişimini hayata geçirerek Sümer Mahallesi 3.sanayi sitesi 25 Cad. no 147 adresinde, 2000 m2 kapalı alanda, 20 personelle, gerek profesyonel gerekse son kullanıcı taleplerini çok iyi manada karşılayabilmek için Hırdavat Yapı Market şubesini açmıştır.

2020 yılında yine önemli bir atılım yaparak Türkiye’de ilk ve tek, uygulamalı yaşam alanı mağazası konseptinde mağaza yerleşimine geçerek, yaşam alanı perakendeciliğinde sektörde tüm Türkiye’de örnek alınan ufuk açıcı bir konuma yükselmiştir.

2021 yılında Stratejik ve Kurumsal Yönetimi Geliştirme Projesi kapsamında aldığımız Yönetim Danışmanlığı hizmeti ile bir yandan kurumsal yapımızı güçlendirmek bir yandan da hizmette kalitemizi ve müşteri memnuniyetimizi artırmak yönünde köklü adımlar atmış olduk.

Özgören Hırdavat Yapı Market İnşaat Sanayi ve Ticaret Ltd Şti , beyaz eşya-ankastre, mobilya-banyo-wc aksesuarı ve endüstriyel-sanayi hırdavatı alanlarında, 300’den fazla marka, toplamda 40.000’in üzerinde stok, 3500 m2 kapalı alan ve 30 personelle siz değerli müşterilerimizin hizmetinde olmaktan onur duyar.